logo
Kontaktné údaje

Testy otcovstva: +421 948 627 273

Administratíva: +421 2 4319 1912

Odborné konzultácie: +421 2 4524 1268

Odberové miesto MOM: +421 940 620 587

Informácie Covid testy: mom@ghc.sk

Covid-19 PCR výsledky: korona@ghc.sk

ANCESTREE DUO PLUS

299€

Genografický test DUOLINEA PLUS poskytne informáciu o najhlbších geografických koreňoch mužskej línie Vašich predkov. Pri tomto teste analyzujeme dve rozličné molekuly DNA: jednak tzv. mitochondriálnu DNA (mtDNA), ktorú majú ženy aj muži, ale do ďalšej generácie ju prenášajú výlučne ženy (prenos "po praslici"), jednak Y-chromozómálnu DNA (Y-DNA), ktorú majú len muži a prenášajú ju vždy len na svojich synov (prenos "po meči"). Keďže  ženy Y-chromozóm nemajú, tento test možno vykonať len u muža; pričom poskytuje informáciu o ženskej aj mužskej línii jeho predkov. Formou darčekového poukazu môžete test objednať ako dar pre blízku osobu.

Zdieľať:

Genografický test DUOLINEA je kombináciou testov MATERNALINEA PLUS a PATERNALINEA PLUS, vykonaných u jednej osoby (mužského pohlavia).

Nie je k dispozícii

Ak si test objednáte, zašleme Vám poštou (alebo si u nás vyzdvihnete osobne) odberovú súpravu aj s návodom, podľa ktorého v súkromí a pohodlí domova urobíte jednoduchý výter ústnej sliznice. Takýto odber je bezpečný a úplne bezrizikový. Ak prídete k nám do laboratória osobne, odber Vám môžme urobiť my. Na kvalitu takto získanej vzorky nemá vplyv zdravotný stav vyšetrovanej osoby a je možné ho spraviť prakticky hneď po narodení.